Kısaca hakkımızda…

Pürüzsüz bir iş birliği

 1959 yılında kurulan şirketler grubumuza bağlı olan TRİBOLUB ENDÜSTRİYEL YAĞLAR LTD.ŞTİ. sektördeki saygın geçmişi ile kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen firma olarak TEXOL CHEMICAL endüstriyel ve otomotiv yağlarının Türkiye’de tek yetkili mümessil olarak, merkezi Bursa’da olan ve Türkiye genelindeki bayilikleri ile siz saygın iş ortaklarımıza hizmet vermektedir.

 Firmamız gelişen sanayi sektörüne cevap verebilecek doğrultuda diğer ithal markaların endüstriyel yağlarını, bakım ve onarım ürünlerini de stoklarında hazır bulundurmaktadır. Türkiye genelindeki bölgelerde üst düzey teknik birikimle donanımlı personelimiz tekstil, gıda, demir çelik, çimento, maden, ağaç, cam, rüzgâr enerjileri, otomotiv vb. olmak üzere bir çok sektöre hizmet vermektedir.

 Firmamızın bu sektördeki maliyeti düşürme, kaliteyi arttırma, uluslararası rekabet gücünü kaybetmeme çerçevesinde sektöre olan anlamlı katkıları gün geçtikçe artmaktadır.

 Tüm sorunlarınıza, talep edildiği taktirde teknik ekibimiz tarafından bizzat yerinde çözüm getirilmekte ve önerdiğimiz tüm ürünlerin teknik bilgilerini sizlere sunmaktayız.

 Teknik bilgi ve engin tecrübemizle sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

 PÜRÜZSÜZ İŞ BİRLİĞİ DİLEĞİYLE…

Kalite Sertifikamız

Iso 9001:2015

Iso 9001:2015